Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası

Gizlilik Politikası
İnternet sitemizde ülkeler arası saat farkları, dünyada istediğiniz ülkenin şehirlerinin hava durumunu öğrenme imkanı bulabileceğiniz gibi, hesap makinesi aracılığı ile sayısız işlem gerçekleştirmeniz de mümkündür. İnternet sitemiz bu bilgileri yabancı kaynaklardan araştırmakta ve sürekli güncellemektedir. İnternet sitemizde yer alan eklentiyi kendi web sitenize ekleyebilir ve oradan yayına alabilirsiniz.
Bilgilerin hepsi detaylı bir şekilde araştırıldıktan ve analiz edildikten sonra internet sitemize girilmektedir. Kişiler buradan yararlanabilmektedir. Kendi internet sitenizde de bu bilgileri paylaşmanız mümkündür. Ancak internet sitemiz üzerinden alacağınız eklenti ile bunu gerçekleştirebilirsiniz.
Kullanıcı eklentiyi kendi internet sitesine kurmuş olduğunda bazı teknik ayrıntıları internet sitemizin görmesini kabul etmiş sayılır. Sitemiz aracılığı ile hava durumlarını, ülkeler arası saat farklarını ya da ülkelerin o anki saatlerini öğreneceksiniz.
İnternet sitesine eklenti kurmayı kabul etmiş kişilerin bilgisayarlarına ait veriler doğrudan internet sitemizin elektronik bölümünde toplanmaktadır. Bu hizmeti kabul eden kullanıcı doğrudan verilerinin de internet sitemizde yer almasını kabul etmiş sayılmaktadır. Bu bilgiler ışığında kullanıcı internet sitemizin hizmetlerinden faydalanabilir ve konu ile ilgili yeni bilgiler öğrenebilir. Elektronik ortamda kullanılan veriler yalnızca bilgi amaçlıdır. Bu bilgiler toplanmaz ya da herhangi bir yerde paylaşılmaz.
Veriler internet sitemiz ve ikinci tarafların güvenliğini sağlamak içindir. Bu hizmetten yararlanmak isteyen kişi, bu şartları kabul etmiş sayılmaktadır. Bu hizmetten faydalanmak istiyorsanız bunları bilmelisiniz.